Kolejne zwycięstwo w podciąganiu na drążku

Po udanym początku roku, sierż. szt. Adam Biedziak z katowickiego oddziału prewencji ponownie stanął na najwyższym stopniu podium w konkurencji podciągania na drążku. Tym razem były to „I Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Podciąganiu na Drążku", które odbyły się 28 maja w Oddziale Prewencji Policji w Poznaniu.

W dniu 28 maja br. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, odbyły się „I Mistrzostwa  Wielkopolskiej Policji w Podciąganiu na Drążku" o Puchar Przewodniczącego Zarządu Pracowniczej Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej – Koleżeńskiej Kasy Oszczędnościowo-Pożyczkowej przy KWP w Poznaniu. Organizatorem zawodów był ZT NSZZ Policjantów OPP w Poznaniu i Przewodniczący Zarządu KKOP przy KWP w Poznaniu.

Łącznie w tych zawodach wystartowało 20 Policjantów, którzy reprezentowali następujące jednostki:

- OPP Poznań - 10  (w tym: 1KP - 4, 2KP-2 , PPPS- 1, Sztab- 3)

- OPP Katowice - 1

- KWP Poznań – 9

Najwięcej na drążku podciągnął się Policjant OPP Katowice – sierż. sztab. Adam Biedziak, który podciągnął się na drążku 49 razy i otrzymał z rąk asp. sztab. Błażeja Dulata - Przewodniczącego Zarządu PKZP-KKOP przy KWP w Poznaniu okazały puchar. Na miejscu drugim uplasował się policjant KWP Poznań - sierż. sztab. Michał Czwojdrak, który podciągnął się na drążku 36 razy. Miejsce trzecie ex aequo z wynikiem 32 podciągnięć na drążku zajęli - st. sierż. Radosław Karo (2 KP OPP Poznań) oraz sierż. Adrian Olejnik (KWP Poznań).